Yatırım

Yatırım Olanakları

Yaklaşık 2 yılı aşkındır melek yatırımcımızın desteğiyle geliştirdiğimiz oyunumuz şu anda Alfa beta sürecinde. Oyunumuz online sıra tabanlı stratejik kart toplama oyunu ( Turn Based Strategy CCG). Satranç tahtasına benzer bir savaş alanı var ve oyuncular sırayla hamlelerini yapıyorlar. Oyunda ki amaç rakibin kahramanını yok etmek. Her kahramanın bağlı olduğu askerlerin farklı savaş özellikleri var. Bazı birliklerin hareket alanları geniş ama defansları düşük, bazı birliklerinse hareket alanları dar ama saldırı kuvvetleri fazla. 

Benzer kart oyunlarından Age Of Cards’ı ayıran en önemli özellik oyunda sadece kartlar üzerinde bir strateji kurmuyor olmanız. Oyuna girmeden önce oluşturduğunuz destelerde farklı stratejiler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz oyundaki birliklerinize ek özellikler verebilecek kartları seçebilir veya direkt rakip oyuncuyu hedef alan kartlarla bir deste yapabilirsiniz. Önemli olan tahtaya hakim olmak ve birliklerinizi iyi konumlandırmak. 

Her kartın bir mana değeri var, sıra size geldiğinde sadece tek bir birliğinizi hareket ettirebiliyor ve 1 kart kullanabiliyorsunuz. Stratejinizi tamamen buna göre kurmanız lazım. Her 5. Elde orta alanda bir hazine belirmekte ve o hazinede çok değerli kartlar bulunmakta. Burada hazineyi ele geçirmek içinde bir mücadele vereceksiniz. Fakat hazinenin etrafında tuzaklar olabilir ve hazineyi ele geçirirken o birliğinizden de olabilirsiniz. 

Yatırım aramamızda ki amacımız ; ekibimizi büyültmek, oyunda ki birliklerin 3D modellerini hazırlamak, riggining ve animasyonları tamamlamak, single player hikaye modunu aktif etmek, mobil ve playstation platformları için alt yapı çalışmalarını tamamlamak ve Amerikada kickstarter için açacağımız şirket ve kitlesel fonlamanın ön hazırlıklarını yapmaktır. 

+90 (530) 5815363

Ofis

Eskiçeşme Mah Neyzen Tevfik Cad No:182/C Bodrum / MUĞLA

Bize Mesaj Gönderin

[formidable key="contact3"]
tr_TRTurkish