Takımımız

TAKIMIMIZ

Evrim Levent Tanrıkut / CEO

15 yılı aşkındır online oyun sektöründe. Peak Games, K2network, Games-Arena gibi firmalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra şu anda Kumkat Games'de CEO pozisyonunda çalışmakta. Bugüne kadar 30'a yakın oyun lansmanı yapmış, Bir çok kez Kore, Çinde düzenlenen oyun fuarlarında ve Webrazzi'de konuşmacılık yapmıştır. Oyun sektörüne mutfaktan başlamış ve sektöre yüzlerce personel kazandırmıştır.
evrim

Doğukan Türk

Şaban Dere

Veli Can Aygül

Orhun Eren Cengiz

DOĞUKAN TÜRK
Game Director, Lead & Full Stack Game Developer
 
Doğukan Türk, 1996 İstanbul doğumludur. 8 yılı aşkın Oyun sektörü tecrübesi bulunmaktadır. Unity, C#, Php, Unity’s DOTS, MongoDB, MySQL, MsSql, ASP.Net teknolojilerinde uzman seviyesindedir. Unity, GameMaker, GameMaker Studio, Unreal Engine, CryEngine ve Cocos2d oyun motorlarını kullanmıştır ve aktif olarak Unity oyun motorunu kullanmaktadır. 4 adet yayınlanmış MMO projesinin hayata geçmesinde ve 30’dan fazla mobil oyunun geliştirilmesinde ve yayınlanmasında büyük rol oynamıştır. Full-Stack developerdır, 3 adet yayınlanmış MMO projenin back-end dahil olmak üzere kodlamasını tek başına üstlenmiştir. 8 yılı aşkın bir süredir, tasarladığı oyunların Developer’lığından, Art Director’lüğüne, Sound Design’dan UX Design’a oyun geliştirmenin bütün alanlarında aktif rol almıştır. Geliştirdiği 10’dan fazla oyunu Steam Store’da yayınlamıştır. Erken yaşlarda, yatırım alarak kendi şirketini kurmuş ve kurduğu ekiple birlikte bir survival MMO oyun geliştirip Steam Store’da yayınlamıştır. Geliştirip yayınladığı oyunlar neticesinde çeşitli televizyon kanallarında ve internet sitelerinde röportajları yayınlanmış, çeşitli etkinliklerde konuşmalar yapmış ve sektöre girmek isteyenlere ücretsiz özel dersler vererek birçok kişiyi sektöre kazandırmıştır.
ŞABAN DERE
Server Administrator, Web Developer
 
Şaban DERE, 1994 Kastamonu doğumludur.  2009 yılında online oyunlara duyduğu ilgi alaka sayesinde oyun sektörüne giriş yaptı. 2010 Yılında Türkiye’nin ilk yerli oyunu Erlikhan Oyun yönetiminde yer aldı. Oyuncu olarak giriş yaptığı sektörde, işin mutfağından giriş yaparak Türkiye’de yayınlanmakta olan Jadde, Araf Online, Sudden Attack, Dragon’s Prophet projeleri ile 20’den fazla oyun projesinde yöneticilik yaptı. 2018 yılından bu yana web programlama, Vmware, hyper-v, Workstation teknolojileri ile sistem kurulum ve analizi, Network ve Firewall yapılandırma alanlarındaki projelerde yer aldı. 
VELİ CAN AYGÜL
VFX Artist
 
Veli can Aygül, 1996 istanbul doğumludur. Küçük yaştan itibaren Kendisini Bir çok  edit programları öğrenmeye adamıştır, Adobe after effects 3dmax  subtance painter sony vegas  adobe photoshop , adobe illustrator, unity ve Zbrush gibi bir çok programı kullanabilmektedir. Tam uzman oldukları Programlar 3dmax,A.A.Effects, A.Photoshop Unity programlarıdır.  3Dmax  üzerine Uzman sertifikaları almıştır. İş Hayatında Rejklam ajanslarında çeşitli roller de bulunmuştur. Oyun sektöründe ki büyük marklara tasarım yapmıştır Gist gibi büyük oyun fuarlarında 3D çizim Fuar Tasarımlarını yapmıştır.  1 yıla aşkın süredir de unity shuriken particle system ve Unity Shader üzerine çeşitli eğitimler almıştır.  VFX artist olarak çalışmaktadır.
ORHUN EREN CENGİZ
Konsept Tasarımcısı
 
Orhun Eren Cengiz, 1999 Elazığ doğumludur. Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı son sınıf öğrencisidir. Çizgiroman çizeri olarak başladığı tasarım kariyerinde; önce grafik tasarımcısı, şimdi de konsept tasarımcısı olarak devam etmektedir. Photoshop, Illustrator, Spine, Character Animate, Animate, After Effects ve Unreal Engine kullanabiliyor. 2D tasarım ve animasyonda yurt içi ve yurtdışı oyunlara içerik üretmesinin yanısıra, Unreal Engine üzerinden oyun ve bölüm tasarımı yapmaktadır. Çukurova Üniversitesi Teknokent tarafından da Unreal Engine kursları vermesi için davet almıştır.

EREN FIRAT
Game Designer

Eren Fırat, 1998 İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Kart oyunlarına özel ilgi duyup 12 senedir CCG/TCG oynamaktadır. Tester olarak giriş yaptığı oyun sektörüne Game Designer olarak devam etmektedir. Özellikle Game Balance başlığında yoğunlaşmakta ve istatistik paket programlarından faydalanarak en optimize değerleri elde edebilmektedir.

Kariyer İmkanları

3D Modelleme Uzmanı

Uzaktan Çalışma

Backend Web Yazılımcı

Uzaktan Çalışma

Unity Oyun Yazılımcısı

Uzaktan Çalışma

Düşüncelerinizi, tavsiyelerinizi önemsiyoruz...

tr_TRTurkish